Mrozu z trasą koncertową MTV Unplugged!

W kwietniu tego roku Mrozu wziął udział w nagraniu 14. edycji MTV Unplugged. Dwa tygodnie później zdobył 5 Fryderyków we wszystkich kategoriach, w których był nominowany. Teraz artysta zaprasza na 13 koncertów pod szyldem MTV Unplugged.

Hity między innymi z tej płyty, ale i ze starszej dyskografii artysty wybrzmiały na niezwykłym koncercie MTV Unplugged w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Teraz Mrozu ogłasza trasę w wersji „bez prądu” aż w 13 polskich miastach. Jesienią 2023 zobaczycie (i usłyszycie) Mroza m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Lublinie czy Gdańsku – a nowe aranżacje jego największych przebojów z pewnością Was zaskoczą!

fot. materiały prasowe

Publiczność będzie miała szansę posłuchać dobrze znanych utworów w zupełnie nowych aranżacjach i przekonać się, że energetyczne szaleństwo Mroza wcale nie pochodzi z prądu. Na scenie pojawią się również wyjątkowi goście.

„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

 

Leave a Reply