Kamil Bednarek w utworze “Jestem u siebie” Agnieszki Musiał

“Jestem u siebie” to nowy singiel Agnieszki Musiał, w którym gościnnie pojawił się Kamil Bednarek. Premiera albumu wokalistki odbyła się 18 stycznia.

“Trudno mi jeszcze uwierzyć, że po ponad pięciu latach przerwy mogę opowiedzieć Wam o nowym albumie… wreszcie podzielić się tytułem, podać datę premiery, a przede wszystkim podziękować za to, że jesteście tutaj cały czas ♡, bo jak banalnie by to nie brzmiało, gdyby nie Wy, nie byłoby tego całego zielonego zamieszania” – Agnieszka Musiał

fot. okładka płyty

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach, akompaniując sobie na ukulele zwiedza równoległe światy i opowiada zmyślone historie -chociaż podejrzewamy, że większość z nich wydarzyła się naprawdę. Jej piosenki z ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy. Teraz otwiera nowy rozdział, gdzie wraz z producentem muzycznym Janem Smoczyńskim, akustyczne brzmienie ukulele łączą z elektroniką. Album “Jestem u siebie” to czternaście historii, do których opowiedzenia zostali zaproszeni: Bovska, Kamil Bednarek i Leski.

Agnieszka Musiał o albumie:
“Jestem u siebie to zapis moich przeżyć ubranych w 14 historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób. Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo. Stąd też tytuł albumu Jestem u siebie, nie ukrywam, że gdzieś w środku czuję, że to hasło będzie bliskie nie tylko mi.”

 

Leave a Reply