Tak Brzmi Miasto 2022 już w listopadzie!

Tak Brzmi Miasto Konferencja to cykliczne wydarzenie dla nowej branży muzycznej, które łączy największą w Polsce część merytoryczną z festiwalem showcase’owym. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2022.

Od 2014 roku przyciąga szczególnie artystów i menadżerów, którzy chcą sami zarządzać swoją karierą oraz profesjonalistów branży muzycznej: producentów, organizatorów wydarzeń i festiwali, pracowników firm fonograficznych i dziennikarzy muzycznych. W ciągu ostatnich ośmiu edycji, uczestnicy konferencji mieli okazję czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 170 panelistów z 27 krajów w takich tematach jak: promocja, eksport muzyki za granicę, edukacja, finanse, ludzie! czy szeroko rozumiana współpraca.

Na koncertach towarzyszących części showcase’owej konferencji wystąpiło ponad 70 młodych, obiecujących zespołów (m.in. Hańba!, Patrick the Pan, Disperse, Cheap Tobacco, Kraków Street Band, Besides), z których wiele stanowi obecnie line-up najlepszych polskich festiwali.

Mimo, że na Tak Brzmi Miasto można spotkać największe nazwiska branży muzycznej, siłą wydarzenia jest jego kameralny charakter. Sprzyja to budowaniu relacji, swobodnej wymianie doświadczeń i owocuje długimi rozmowami, które często przenoszą się do jednego z krakowskich klubów, w których odbywa się konferencyjny showcase.

Czym jest granie na żywo w 2022 roku? Wielka scena niezmiennie przyciąga, a występ na wymarzonym festiwalu jest celem w karierze wielu artystów. Jednak doświadczenia pandemii, sytuacja geopolityczna i ekonomiczna oraz postępujące zmiany klimatyczne sprawiają, że zarówno muzykom, jak i organizatorom coraz trudniej nawigować po festiwalowych mapach.

Tak Brzmi Miasto 2022 to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy myślą o graniu live albo chcą rozwinąć karierę koncertową swojego zespołu. Jesienią w Krakowie ożywimy festiwalowe kontakty i zrobimy restart branży muzyki „na żywo” po pandemicznym wyhamowaniu.

Więcej informacji: https://takbrzmimiasto.pl/konferencja-2022/

 

Leave a Reply