Starless z koncertem w Łodzi (10 września / Obiecana Cafe)

Wyjątkowe aranżacje światła, czerwone róże i poetyckie akcenty. Tak w skrócie będzie prezentował się koncert zespołu Starless, promujący album “Missing You”, który odbędzie się już 10 września w Łodzi (Obiecana Cafe). Objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Rose Concert“, w wyjątkowych aranżacjach światła, z czerwonymi różami na scenie i wzbogacony o oryginalne akcenty poetyckie, promuje debiutancki album zespołu – “Missing You”. Koncert jest też zapowiedzią kolejnej płyty, której premiera już niebawem.

Projekt Starless powstał w 2020 roku w dobie pandemii i działa z zamysłem pokrzepienia i dodania pewnej eteryczności szarej rzeczywistości.

fot. materiały prasowe

 

„Chcemy zatrzymać Was na chwilę i pokazać świat w kolorach muzyki. Na płycie każdy słyszy coś innego i sami jesteśmy ciekawi z czym kojarzy się wam nasza muzyka”.

5 maja 2021 zespół wydał swoją debiutancką płytę „Missing You” (CD), z której pochodzą, między innymi utwory „Missing You”, „Dreamer”, „Lady of the Lake”, czy też „Autumn Leaves”. Teledyski do utworów dostępne są w serwisie YouTube.

Album spotkał się ze świetnym przyjęciem słuchaczy oraz środowiska muzycznego i zbiera w mediach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, bardzo pochlebne opinie.

Ponadto wokalistka Starless – Marta Bejma – wygrała w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy 2021, zostając muzyczną Nadzieją Roku. Od września do listopada ubiegłego roku zespół zagrał jesienną trasę koncertową „Autumn Leaves 2021″, występując między innymi na festiwalu rock’a progresywnego ProgRockFest w Legionowie. Co więcej, w tegorocznej edycji plebiscytu Toruńskie GwiazdyStarless zostali również laureatami w kategorii Nadzieja Roku, otrzymując nagrodę Prezydenta Miasta Torunia.

******

Leave a Reply