Metronome Prague Festival (23-25.06.2022)

Po trzyletniej przerwie Metronome Prague powraca na festiwalową mapę świata! 50 artystów, 8 scen, 3 prezentacje filmowe, instalacje artystyczne, ulica festiwalowa, strefa gastronomiczna i szczególnie urozmaicony program pozamuzyczny to atrakcje tegorocznej edycji.

W dniach 22-25 czerwca goście na Showground przeżyją prawdziwie topowe wydarzenie kulturalne. Wydarzenie oferuje program na najwyższym poziomie z nazwiskami z całego świata takich jak Nick Cave i The Bad Seeds, Beck i Underworld. Poza tym program Metronome Prague kusi komfortowymi warunkami dla każdego odwiedzającego. Właściwie o to organizatorzy zabiegali od samego początku i warunki festiwalowe poprawiały się każdego roku.

fot. materiały prasowe

Wreszcie zbudowali topowy europejski festiwal muzyczny, gdzie odwiedzający, oprócz muzyki, będą mogli doświadczyć najwyższej jakości brzmienia. Wydarzenia będą miały miejsce w nastrojowym amfiteatrze oraz na zadaszonych i plenerowych scenach. Do tego dochodzi dobre jedzenie i napoje bez kolejek, funkcjonalne szerokopasmowe wi-fi. Ostatnie bilety mogą można kupić na www.metronome.cz. Promotorzy zapowiedzieli również, że jedna ze scen o nazwie Tree stage będzie dostępna dla publiczności za darmo.

„Z niecierpliwością czekamy na wszystkich wykonawców, publiczność ze wszystkich  stron świata. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Będziemy cieszyć się długo przygotowanym Metronom Praga 2022 razem już za kilka dni. Zachęcamy wszystkich posiadaczy biletów, czy kupili bilety w 2019 roku, czy nadal planują je kupić na stronie Metronome, aby sprawdzić wszystkie bilety, aby upewnić się, że są ważne i opatrzone datą na ten rok. Wysłaliśmy je do wszystkich, którzy mieli bilety przełożone z minionych lat. Jeśli nie masz pewności, czy masz odpowiednie bilety, napisz do nas na info@metronomefestival.cz . Do zobaczenia” – powiedział David Gaydečka

 

 

Leave a Reply