Bryska zapowiada album “moja ciemność”

Najczęściej odtwarzana aktualnie artystka w polskich stacjach radiowych, czyli Bryska wydaje swój pierwszy album długogrający zatytułowany „moja ciemność”.

fot. okładka płyty

TO JEST JEJ CZAS – remix utworu „odbicie” był najczęściej odtwarzaną piosenką w polskich radiach. To chyba niezły moment, aby zapowiedzieć premierę swojej debiutanckiej płyty.

„moja ciemność” bryskiej trafi na półki sklepowe 22 kwietnia i jest to podsumowanie najważniejszych momentów kariery tej 22-letniej wokalistki + ogromna ilość nowej, niepublikowanej muzyki. Wydawnictwo ukaże się fizycznie w trzech formatach – w wersji podstawowej na 1CD (15 utworów, w tym wspomniane „odbicie (Mark Neve Remix)” i single „na legalu”, „Antarktyda”, „jagodowe oczy” i „Burn This Love”), deluxe (2CD, drugi krążek to dostępny pierwszy raz na CD mini-album „jestem bryska”) i winylu (14 utworów).  Będzie i refleksyjnie, i nostalgicznie, i całkiem tanecznie – aż 5 utworów na albumie to elektro-popowe wersje znanych już utworów bryskiej –  w tym „narkotyk”, „drama” czy hit z TikToka „mam kogoś lepszego” w wersji najsłynniejszego obecnie polskiego słynnego producenta i remixera Skytecha.

Bryska nie daje odpocząć fanom – niedawno ukazał się jej nowy utwór i teledysk „Burn This Love” nagrany z niemieckim duo producenckim HAUZ. To też pierwsza anglojęzyczna piosenka artystki wydana jednocześnie w kilku krajach Europy za sprawą niemieckiej wytwórni Guesstimate, odpowiadającej za sukcesy takich artystów jak Alle Farben, Deepend czy YouNotUs.

 

 

Jedna odpowiedź do “Bryska zapowiada album “moja ciemność””

Leave a Reply