22 wyjątkowych artystów wystąpi charytatywnie dla Ukrainy

Podczas charytatywnego koncertu, który odbędzie się 19 kwietnia w Klubie Niebo w Warszawie wystąpią m.in.: Ania Karwan, Julia Wieniawa, Margaret, Kasia Lins, Rosalie. i Swiernalis.

Wyjątkowi artyści zagrają razem w jednej słusznej sprawie, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej na pomoc w Ukrainie.

Muzycy zagrają 19 kwietnia w NIEBie, w składzie: Ania Karwan, Julia Marcell, Julia Wieniawa, Kuba Karaś, Kasia Lins, Król, Luna, Margaret, Ofelia, Paulina Przybysz, Piotr Zioła, Rosalie., Ryfa Ri, Swiernalis, WaluśKraksaKryzys oraz zespół, który powstał specjalnie na to wydarzenie, czyli: Aga Bigaj, Hubert Woźniakowski, Justyna Jarzębińska, Kamil Holden Kryszak, Marta Podobas, Patryk Kraśniewski, Wiktoria Jakubowska.

Cały przychód z biletów zostanie przekazany Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Fundacja PCPM pomaga między innymi w ewakuacji miast we wschodniej Ukrainie, przekazuje konieczną pomoc medyczną i humanitarną, działa na miejscu ratując życia i szykując się do niesienia długotrwałej pomocy.

Data wydarzenia zbiegła się z rocznicą powstania w Warszawskim Getcie, a jak mówił Marek Edelman: „Trzeba więc pilnować, by kultura pielęgnowała dobroć, nie nienawiść”.

LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW

Leave a Reply