Anja Pham i Margaret łączą siły we wspólnym numerze “Oversize”

W szeregach Gaja Hornby Records pojawiła się nowa artystka. Do wytwórni prowadzonej przez Margaret i Kacezeta oficjalnie dołączyła Anja Pham, która właśnie zaprezentowała słuchaczom swój kolejny singiel “Oversize”.

Utwór “Oversize” to drugi oficjalny singiel w ramach współpracy wokalistki z Gaja Hornby i Sony Music Entertainment. W numerze gościnnie pojawia się Margaret.  Za produkcję muzyczną singla odpowiada Kacezet, a za reżyserię klimatycznego teledysku ekipa greencactus.

Anja Pham to artystka o wietnamskich korzeniach, którą możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @annapham_music. W swoim najnowszym singlu artystka opowiada więcej o sobie i o tym, jak spędza wolny czas.

fot. materiały prasowe

Margaret i Kacezet ogłosili założenie wytwórni w listopadzie. Na jej oficjalnej stronie można przeczytać “Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to “artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy – zarówno muzyczny jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego. Dołącz do nas!”. Taki sam komunikat można znaleźć w aplikacji służącej do rekrutacji nowych artystów, która ułatwia młodym wykonawcom dołączenie do Gaja Hornby Records.

Razem ze startem nowej wytwórni założone zostały nowe profilowe Gaja Hornby Records, a także nowy kanał na YouTube, na którym umieszczane będą wszystkie nowości.

 

 

Leave a Reply