ŁZY z albumem „Miłość w czasach samotności” na 25-lecie

„Lat minęło dwadzieścia i pięć…”. Dziewiąty album studyjny Łez, „Miłość w czasach samotności”, ukazuje się w 25. rocznicę założenia zespołu. Płyta zawiera wyłącznie premierowe piosenki i została nagrana bez Adama Konkola.

fot. materiały prasowe

Muzycy mówią o nowym albumie:

Jakoś tak się złożyło, że już ponad ćwierć wieku trwa ta nasza wspólna „zabawa, zabawa, zabawa…”. To dzięki Tobie i z Tobą możemy, jako zespół Łzy, wciąż „brać udział w grze” i „po szczęście wspinać się na palcach”. I „nieważne czy z wiatrem czy pod wiatr”, bo z takim wsparciem, jakie dają nam odbiorcy naszej twórczości, wiemy, że to wszystko ma sens.

Czasem ta nasza przygoda „ma gorzki smak”, a „z tyłu ciągnie się cień”. Jesteśmy jednak przekonani, że jeszcze długo ta „nieuchwytna meta będzie dwa kroki stąd” i jeszcze nie raz „pozwolisz zabrać się na wspólny lot”.

„Miłość w czasach samotności” to dziewiąta płyta zespołu, a przy okazji album jubileuszowy. W przeciwieństwie do poprzednich wydawnictw rocznicowych zawiera tylko piosenki premierowe, przy których, mamy nadzieję, spędzisz miło czas, ale też być może najdzie Cię refleksja i zapytasz: „Gdzie ten życia sens?”.

„Ale już dość tych słów, to dla Ciebie jestem tu”.

Twój już „srebrny” zespół Łzy 😉

Album Łzy „Miłość w czasach samotności” jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

 

Leave a Reply