Ralph Kaminski ze Złotą Płytą za album “Młodość”

Ralph Kaminski otrzymał Złotą Płytę za album „Młodość” oraz single „Wszystkiego najlepszego” i „2009”. Nagrody wręczyli mu przedstawiciele FONOBO Label – wytwórni, z którą artysta związany jest od początku swojej kariery.

„Młodość” ukazała się 22 listopada 2019 roku i jest drugą solową płytą w karierze Ralpha Kaminskiego. Na płycie znajdują się takie utwory jak „Kosmiczne energie”, „Wszystkiego najlepszego” czy „2009”, które zaskarbiły sobie serca słuchaczy w całym kraju. Artysta promował wydawnictwo podczas trasy koncertowej KOSMICZNE ENERGIE, która swoim zasięgiem objęła kilkadziesiąt polskich miast.

fot. materiały prasowe

Złotą płytę za album „Młodość” oraz single „2009” i „Wszystkiego Najlepszego” Kaminski otrzymał z rąk Sebastiana Bujaka i Anny Wysockiej z FONOBO Label. Z wytwórnią artysta związany jest od czasów swojej pierwszej solowej płyty „Morze”, co podkreślił na scenie odbierając nagrody. Złote płyty wręczone zostały 17 grudnia 2021 roku, podczas koncertu artysty w łódzkim klubie Wytwórnia.

Aktualnie Ralph Kaminski promuje swój najnowszy album „KORA”. Znalazły się na nim ponadczasowe utwory grupy Maanam i Kory w jego interpretacji. Płytę promuje trasa koncertowa, podczas której artysta odwiedza największe polskie miasta.

Ralph Kaminski – “Młodość” [RECENZJA]

Leave a Reply