Emilia Pawłowska z koncertem w Sępólnie Krajeńskim (28.11.2021)

Emilia Pawłowska, wokalistka i autorka piosenek pochodząca z okolic Więcborka, zaprezentuje swojej lokalnej publiczności autorski materiał z debiutanckiej płyty „Niebo nad jeziorem”. Na koncert 28 listopada zaprasza Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Album „Niebo nad jeziorem” to historie opowiadane wierszami dwóch, związanych z Krajną poetek – Anny Szucy i Aliny Rzepeckiej, na którą składają się melodyjne piosenki dotykające doświadczeń każdego z nas, w artystycznej interpretacji Emilii Pawłowskiej.

fot. Justyna Szczotka

O swoim albumie Emilia Pawłowska mówi:

Ta płyta to 11 melodyjnych piosenek, pełnych akustycznych, naturalnych, szlachetnych brzmień o jakość których zadbał aranżacyjnie Adam Lemańczyk, stając się współtwórcą albumu. Materiał muzyczny zawarty na płycie jest bardzo zróżnicowany. Wynika to z mojej fascynacji różnymi stylistykami. Chciałam, aby w muzyce była cała, możliwa paleta emocji, tym bardziej, że refleksje zawarte w tekstach poetek, poruszają słuchacza i kierują jego uwagę na ponadczasowe wartości.  Album „Niebo nad jeziorem”  to moje „aojde” („pieśń zwycięstwa”),   – tu i teraz.

Bilety na koncert w cenie 30 zł do kupienia na stronie: https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie lub w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim w godz. 7:00-15:00 (od pon. do pt.).

Wydawcą i dystrybutorem płyty jest wytwórnia SOLITON. Płytę patronatem medialnym objęły redakcje: Polskie Radio PiK, Muzykoholicy, Polska Płyta / Polska Muzyka i Era Jazzu.

W koncercie wystąpią:

Emilia Pawłowska – wokal
Igor Nowicki – instrumenty klawiszowe, kierownictwo muzyczne
Klaudia Kaczyńska – chórki
Kacper Andrzejewski – chórki
Marcin Gawdzis – trąbka, flugelhorn
Alan Balcerowski – saksofony
Maciej Olesiński – gitary, banjo, ukulele
Bartłomiej Werachowski – gitary basowe
Kamil Miszewski – perkusja

 

 

Dodaj komentarz