sanah z nową wersją płyty “Irenka”

Jej druga płyta studyjna udowodniła, że sanah jest stała się jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Teraz artystka zapowiada wznowienie płyty “Irenka” w wersji Final Edition.

Niezliczona ilość hitów w przeciągu zaledwie 2 lat (z których wymienić można Szampana, Melodię, No sory, Ale jazz! czy etc.), same wyprzedane koncerty, nagrody i wyróżnienia dla najczęściej słuchanej artystki to nie przypadek – umiejętności pisania pięknych i nieznośnie zaraźliwych piosenek pozazdrościć mogą sanah najwięksi.

fot. okładka płyty

Album „Irenka” przyniósł nowe przeboje do kolekcji  – poza wspomnianym Ale jazz! z Vito Bambino i etc. (na disco), pochodzą stąd ulubione przez fanów 2:00, To koniec, wars, ten Stan czy Warcaby.

Podobnie jak jej poprzedni krążek „Królowa dram”, także i ten doczeka się swojej ostatecznej wersji – “Irenka” (Final Edition) trafi do sprzedaży 5 listopada. Wśród dodatkowych, niepublikowanych wcześniej nagrań znajdzie się nie lada gratka – najsłynniejszy niewydany utwór ostatnich tygodni – „Kolońska i szlugi”.

 

Leave a Reply