RYSY feat. Michał Anioł „88″ w remiksie Prometha

Zespół RYSY zaprezentował kolejny doskonały remiks utworu z najnowszego albumu „4GET”.

Tym razem padło na przebój „88″, z gościnnym wokalnym udziałem Michała Anioła. Autorem jego remiksu jest Prometh, jeden z najciekawszych producentów młodego pokolenia, twórca głośnego utworu „Ta piosenka nie jest smutna”. Nowa odsłona jednego z najpopularniejszych kawałków z albumu „4GET” doskonale wpisuje się w klimat końca wakacji i świetnie sprawdzi się jako soundtrack do ostatnich słonecznych dni w tym roku.

fot. materiały prasowe

Remix Prometha potęguje klubowy vibe, który był już przecież obecny w oryginalnej kompozycji, a dodatkowo charakteryzuje się dużą lekkością, co sprawia, że numer ma ogromny „repeat value”. Doskonale osadzone wokale Michała Anioła w połączeniu z równomierną stopką i sukcesywnie wzrastającym brzmieniem syntezatora poszerza kanon właściwego brzmienia duetu RYSY. „88″ w interpretacji Prometha to kolejny po „Miejscach” SOKOSA i „Starlink” Pejzaża remiks, który ukazał się w wytwórni Dyspensa Records. Już teraz możemy zdradzić, że nie był to ostatni tego typu utwór…

25 czerwca 2021 swoją premierę miała jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt na polskiej scenie elektronicznej ostatnich lat – album RYSY „4GET”.

„4GET” to spektakularny powrót duetu RYSY na scenę po kilku latach nieobecności. Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko połączyli ambitną klubową elektronikę z nutą nostalgii, która charakteryzowała ich już na poprzednim wydawnictwie „Traveler”. Teraz w swoich muzycznych poszukiwaniach zapuścili się jeszcze dalej, stawiając na minimalizm oraz organiczność, która przebija z każdego utworu na krążku. RYSY „4GET” to opowieść dla każdego, kto w muzyce szuka przede wszystkim emocji.

 

Leave a Reply