Preorder płyty “PIANO” Mirka i Magdaleny Czyżykiewicz. Zapowiedź koncertów!

Ruszył preorder najnowszej płyty Mirka i Magdaleny Czyżykiewicz. Album “PIANO” ukaże się pod naszym patronatem medialnym. Jednocześnie artyści zapowiadają koncerty. Sprawdźcie, gdzie zagrają.

Mirek Czyżykiewicz połączył brzmienie swojej lutniczej gitary Teryksa z gitarą elektryczną swojej żony Magdalena Czyżykiewicz-Janusz. Prace nad płytą już są zakończone i “PIANO” ostatecznie ukaże się w sierpniu tego roku.

“PIANO” to płyta, która opowie o ludzkich emocjach, relacjach i miłości. Refleksyjna i klimatyczna, a jednocześnie z typowym “zadziorem” nie tylko za sprawą gitary elektrycznej Magdy, ale przede wszystkim dzięki szczególnemu brzmieniu głosu Mirka.

fot. okładka płyty

Będzie to wyjątkowa forma połączenia twórczości Mirka i Magdaleny Czyżykiewicz, próba syntezy pierwiastka męskiego i żeńskiego ich wspólnej pasji, oraz pracy na przestrzeni ostatnich lat. Płyta “Piano” ma swoją wyjątkową historię tworzenia, a każdy utwór, kompozycja muzyczna, dźwięk i aranżacja ma jakieś konkretne znaczenie i swoją małą opowieść.

Płyta będzie dostępna we wszystkich Empikach w Polsce, dystrybucją fizyczną zajął się Asfalt Direct. Single i płyta będzie też dostępna na wszystkich platformach streamingowych  za sprawą E-Muzyki.

Przedsprzedaż płyty dostępna pod linkiem: https://www.empik.com/piano-czyzkiewicz-magdalena-czyzykiewicz-miroslaw,p1277916061,muzyka-p#ReviewsBox

Koncerty:

16.08 Sopot  Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej – PREMIERA I
17.08 Sopot – Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej – PREMIERA II
(21.08 Starogard Gdański – Zanim będziesz u brzegu wraz z Hanną Banaszak w reż. Jerzego Satanowskiego )
2/3.09 Gorzów Wielkopolski
08.09 Radio Poznan
09.09 Poznań –  Blue Note
11.09 DK –  Chybie
12.09 Bielsko Biała – DK im. Wiktorii Kubisz
18.09 Brześć Kujawski
24.09 SOK – Strzelin
25.09 OOK- Opatów
30.09 Szczecin – Teatr Polski w Szczecinie
17.10 Bieszczady  Bacówka
07.11 Łódź
21.11 Żydowskie Muzeum Galicja – Kraków
28.11 Bytom

 

Jedna odpowiedź do “Preorder płyty “PIANO” Mirka i Magdaleny Czyżykiewicz. Zapowiedź koncertów!”

Leave a Reply