MIUOSH-KOBIETY koncert online! Koncert Miuosha z 7 polskimi wokalistkami

Miuosh powraca ze specjalnym projektem w online’owej odsłonie. Na scenie obok artysty pojawi się 7 wyjątkowych wokalistek, które wspólnie z nim wykonają utwory w nowych aranżacjach. Koncert będzie można obejrzeć na kanale YouTube Fandango Records, w Poniedziałek Wielkanocny.

5 kwietnia o godzinie 20:00 w towarzystwie Miuosha i FDG. Orkiestry wystąpią: Katarzyna Nosowska, Mela Koteluk, Natalia Nykiel, Justyna Święs, Natalia Grosiak, Bela Komoszyńska oraz Marcelina. Idea tego muzycznego projektu powstała w 2018 roku, wówczas Miuosh i FDG. Orkiestra, z gościnnym udziałem wokalistek zagrali 8 marca specjalny koncert we Wrocławiu. Rok później projekt pojawił się w swojej drugiej odsłonie w cyklu HM Loves Music. Tym razem zaprezentowany zostanie online szerszej publiczności.

fot. materiały prasowe

Wykonane zostaną utwory, które od kilku lat rozbrzmiewają na polskiej scenie muzycznej, zagrane na żywo przez ich autorki, w nowych aranżacjach i z niezwykłą energią, w asyście Miuosha razem z jego FDG. Orkiestrą.

W twórczości Miuosha od początku obecne były kobiety – pisał o nich, pisał z nimi, z nimi występował i nagrywał. Jego muzyka i teksty często mówią o konstrukcji świata opartej właśnie o nie. Ich utwory go inspirowały, imponowały mu, a teraz część z nich wziął na warsztat i nadał im nowe brzmienie. Podczas specjalnego projektu koncertowego połączy je w niepowtarzalny sposób z własną twórczością. Jak zawsze łamiąc wszelkie stereotypy, przekraczając granicę i nie patrząc na przyjęte formy.

W trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. LINK DO WYDARZENIA:  https://fb.me/e/22teT4b75

 

Dodaj komentarz