“Proszę o lek”, czyli specjalny utwór Mai Kapłon

„Proszę o lek” to nowa piosenka Mai Kapłon, którą wokalistka nagrała z zespołem Dandysi. Utwór wspiera akcję charytatywną.

“Powstała przed całą tą akcją. Opowiadała o mojej nieszczęśliwej miłości, w której byłam naiwna, ale gdzieś tam znalazłam siłę, żeby zadbać o siebie i zobaczyć problem. Rzeczywiście najpierw opowiadała o uwolnieniu się od uczucia, a teraz nabrała nowego znaczenia. Proszę o lek, czyli proszę o pomoc dla innych, ja już silna. Mam nadzieję, że ta piosenka, jak i teledysk, będą dodaniem odwagi ludziom” – tłumaczy Maja.

Warto dodać, że całkowity zysk z utworu zostanie przekazany na cele charytatywne dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa.

fot. materiały prasowe

Maja Kapłon, właścicielka wspaniałego głosu, od dziecka miała poważne problemy ze zdrowiem, które udało się zminimalizować dzięki drogiej operacji. Wokalistka powraca do sił, a z wdzięczności za pomoc nagrała utwór “Proszę o lek”, tym samym dalej wspierając tych, którzy potrzebują podobnej operacji.

Swego czasu koledzy i koleżanki Mai z programu postanowili dołożyć swoją cegiełkę, by pomóc sfinansować kosztowną operację. Tak powstał pomysł przygotowania kompilacji dedykowanej Mai – “The Voice of Poland. Special Edition for Maja Kapłon”.

 

Dodaj komentarz