Zapowiedź nowego singla Darii Zawiałow

Po niedawnej reedycji płyty “Helsinki” i premierowym singlu, Daria Zawiałow zapowiada nowy utwór, który będzie zwiastunem jej kolejnej płyty.

”Kaonashi” – pierwszy singiel zapowiadający nasz trzeci album ukaże się jeszcze w tym miesiącu. A oto jego okładka. Darka – Manga. Rysowała genialna Agnieszka Szajewska na podstawie zdjęcia równie genialnego Piotra Porębskiego. Serce wali, dłonie się trzęsą. – jak informuje wokalistka w mediach społecznościowych.

fot. okładka singla

Przypomnijmy, że oprócz reedycji “Helsinek” w minionym roku, Daria wraz z Igo i Królem tworzyła skład Męskie Granie Orkiestra 2020.

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Orange Warsaw Festival Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. W 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘ czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana.  Zapewne wraz z premierą kolejnej płyty przyjdą też koncerty, które będą promowały nowy album.

 

Platynowa Daria Zawiałow i ranking 10. najlepszych piosenek wokalistki

 

Dodaj komentarz