Natalia Przybysz kolejnym polskim artystą, który zagra w ramach MTV Unplugged

Jeszcze w tym roku MTV Polska zrealizuje kolejny koncert bez prądu. Do grona polskich artystów, którzy zagrali z cyklu MTV Unplugged dołączy Natalia Przybysz.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl MTV Unplugged ruszył od 1989 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością.

fot. materiały prasowe

Wśród najważniejszych artystów, którzy zostali zaproszeni do projektu MTV Unplugged warto wymienić m.in. Nirvanę, Pearl Jam, Alice in Chains, Lykke Li, Florence and the Machine, czy Alicia Keys.

W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Hey, Wilki, Kult, O.S.T.R, Brodka i Bednarek. Pierwszym polskim wykonawcą, który wystąpił w cyklu MTV Unplugged była Kayah. Ponad rok temu w ramach projektu wystąpiła Kasia Kowalska.

Koncert zrealizowany zostanie 19 grudnia bieżącego roku, a jego zapis na płycie CD wydany zostanie w pierwszej połowie 2021 r. “MTV Unplugged Natalia Przybysz” zostanie również wyemitowany na antenie MTV Polska.

 

Kasia Kowalska – “MTV Unplugged” [RECENZJA]

Leave a Reply