Premiera płyty GOCH. coraz bliżej. Zapowiedź koncertu w Radiu Opole

1 grudnia to data premiery albumu zespołu GOCH.. Płyta ukaże się pod naszym patronatem medialnym. A już w piątek 27 listopada zapraszamy na koncert online, który odbędzie się w Radiu Opole.

GOCH. to projekt muzyczny wokalistki Gosi Kotwicy oraz Adama Drzewieckiego – producenta, pianisty i kompozytora. Zespół wystąpił w konkursie „Debiuty” podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Gosia zwyciężyła w programie „Szansa na sukces”, jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i zagranicznych oraz nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Adam jest fanatykiem instrumentów analogowych, współpracuje z takimi artystami jak Janusz Radek, czy Püdelsi oraz prowadzi własne studio nagrań w Wieliczce.

fot. okładka płyty

GOCH. prezentuje alternatywny electro pop oscylujący wokół stylistyki lat 80- tych, czasem melancholijny, czasem prześmiewczy – na pewno nieprzewidywalny.

Po singlu „Kobieta prasująca”, koncertowym live „Tęskność” oraz nakręconym na rajskiej wyspie Bali klipie do „No bad vibes”, GOCH. wydał debiutancki album, który możecie zamówić tutaj:

https://www.empik.com/goch-goch,p1253541700,muzyka-p

12 utworów – 12 historii o życiu i miłości, promowane singlami „Po prostu miłość” i „Zamiary”.

Zapraszamy na koncert w Radiu Opole 27 listopada o godz. 20. Cały występ będzie można zobaczyć! Podczas koncertu w Studiu M im. SBB z duetem wystąpi Łukasz Belcyr, który zagra na gitarze. Zapraszamy dołączać do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/729438584340330/

Tracklista:

1. Kobieta prasująca
2. Zwierzę
3. Po prostu miłość
4. Zamiary feat. Arkadiusz Kopera
5. No Bad Vibes
6. Męczyciel
7. Najlepsza
8. Misiu
9. Nie chcę
10. Tęskność
11. Stagnacja
12. Deszcz

 

Leave a Reply