Światowi artyści remiksują Viki Gabor

“Not Gonna Get It (twocolors remix)” Viki Gabor jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Autorem remiksu jest twocolors.

Autorzy nowej wersji hitu „Lovefool”, który w ostatnich tygodniach września i na początku października 2020 był numerem jeden w zestawieniu najpopularniejszych radiowych hitów oraz Viki Gabor – zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 z kilkoma hitami na koncie i milionami wyświetleń we wszystkich serwisach – w jednym utworze.

twocolors udowodnili, że świetnie potrafią łączyć electro z melodyjnym popem. A do tego mają doskonałe wyczucie i smykałkę do tworzenia nowych wersji kultowych hitów. Wiemy to za sprawą nowej wersji „Lovefool”, która jest jednym z najpopularniejszych utworów granych w polskich rozgłośniach radiowych w ostatnim czasie.

Viki Gabor po zwycięstwie w prestiżowym konkursie Eurowizji Junior udowodniła, że nie lubi spoczywać na laurach. W ciągu ostatniego roku wydała 6 singli, a 4 września odbyła się premiera jej debiutanckiej płyty „Getaway (Into My Imagination)”. Młoda wokalistka może się pochwalić kilkoma wyróżnieniami, w tym dwoma podwójnie platynowymi za single „Ramię w ramię” i „Superhero”, złotym wyróżnieniem za singiel „Getaway” oraz aż trzema nominacjami do Fryderyków.

„Not Gonna Get It”, który swoją premierę miał w sierpniu tego roku, to niezwykle energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak „Superhero”, „Anyone I Want To Be” czy najnowszej płyty Michele Morrone. Teraz, dzięki twocolors, singiel zyskał nowej jakości i zapewne na długo pozostanie na playlistach użytkowników na całym świecie.

 

Leave a Reply