J.Wise prezentuje nowy singiel “Płonie nasz dom” i zapowiada debiutancki album

J.Wise wydał nowy singiel pt. “Płonie nasz dom”. Debiutancka płyta wokalisty ukaże się już 20 listopada 2020 roku.

J.Wise pochodzi z Poznania, ale przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie, nie tylko tworzył muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace pokazywane były w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Można Go więc określić mianem artysty międzynarodowego, który przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Dotychczas światło dzienne ujrzały piękne i przejmujące ballady J.Wise’a – “Tears”, “Crying For Help” oraz “California”, a także alternatywny przebój na wakacje pt. “Idealny”.

fot. materiały prasowe

Sięgając po kolejny singiel J.Wise ponownie zdecydował się zaśpiewać po polsku.

Piosenka “Płonie nasz dom” to trzymający w napięciu i bardzo emocjonalny utwór, do którego powstał minimalistyczny, ale imponujący teledysk.

Podobnie jak poprzednie single J.Wise’a, nowy utwór artysty znajdzie się na jego debiutanckiej płycie pt “Stories”, która ukaże się 20 listopada 2020 r. Album zostanie wydanym nakłade wytwórni FONOBO Label.

Singiel dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych, z kolei video można oglądać na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

“Pracuję w bardzo szerokim spektrum, jeśli chodzi o sztukę” – nasz wywiad z J.Wise

Leave a Reply