Vixen + Cukier z koncertem w Warszawie 02.10.2020!

Zapraszamy na koncert zespołu Cukier i Vixena, którzy wystąpią już 2 października 2020 w warszawskim Klubie Akwarium. Zapowiada się gorący wieczór!

CUKIER powstał z inicjatywy Amadeusza Krebsa, który przygotowywał swój producencki debiut. Początkowo miała być to płyta, do której Krebs chciał zaprosić gości z rożnych muzycznych światów. Podczas pracy studyjnej z zaproszonym na sesje Bartkiem Caboniem szybko stało się jasne, że projekt będzie duetem.

Panowie, którzy na co dzień mają okazję wspólnie pracować w zespole Dawida Kwiatkowskiego, postanowili przygotować wspólnie całą płytę, łącząc dotychczasowe pomysły i doświadczenia.

fot. materiały promocyjne

Album „Jeden”, który ukazała się pod naszym patronatem medialnym, powstał w wyniku wiecznych muzycznych sprzeczek i tarć między Caboniem i Krebsem. Warstwa tekstowa to, pomimo jej abstrakcyjności, zbiór opowieści, które wydarzyły się naprawdę i pośrednio lub nie dotyczą chłopaków. Każdy utwór to osobna historia – od dubajskich dziewczyn i dekadenckiego światła przez pieniądze, do historii i przygód miłosnych. Muzyka to mieszanka wielu gatunków – znajdują się tu mocne, basowe bangery niszczące głośniki w każdym samochodzie, numery do założenia białych rękawiczek i przetańczenia całej nocy czy oldschoolowe beaty, przez które spodnie same się opuszczają w kroku.

Link do zakupu biletów:

https://goingapp.pl/wydarzenie/vixen-cukier-koncert-w-akwarium/sierpien-2020?utm_source=facebook&utm_medium=event

Link do wydarzenia: 

https://facebook.com/events/s/vixen-cukier-02102020-akwarium/213031083442461/?ti=icl

 

VIXEN (właśc. Dariusz Szlagor) – polski raper, wokalista i producent muzyczny, rocznik ’89, ur. w Żywcu, wychowany w Czańcu (woj. śląskie), aktualnie mieszkający w Warszawie. To jeden z najpłodniejszych artystów na rodzimej scenie rapowej Jest autorem kilkunastu płyt.

W Klubie Akwarium zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. Album “Serce” to, jak mówi artysta: emocjonalny kalejdoskop. Chcąc zawrzeć tę tezę na krążku tak zatytułowanym, podzieliłem płytę na cztery części, różnicując numery pod względem klimatu. „Serce” to wyjątkowe, dwupłytowe wydawnictwo Vixena. Na płytę trafiły utwory z 4 tegorocznych EP-ek artysty uzupełnione o premierowe pozycje. Podczas tworzenia Vixen skupiał się wokół pozytywnych i negatywnych emocji przewodnich. Koncerty również zostały odpowiednio podzielone i rozplanowane tak, aby ładunek przekazywanej energii był na najwyższym poziomie.

 

Leave a Reply