„Not Gonna Get It” – ostatni singiel Viki Gabor przed premierą jej debiutanckiego albumu

Po sukcesie singli „Superhero”, „Ramię w ramię” z Kayah oraz „Getaway”, Viki Gabor prezentuje swój najnowszy, anglojęzyczny singiel – „Not Gonna Get It”.

Jest to ostatni singiel i teledysk prezentowany przez wokalistkę przed premierą jej debiutanckiego albumu „Getaway (Into My Imagination)”, który trafi do sklepów już 4 września 2020.

fot. materiały prasowe

„Not Gonna Get It” na playlistach Spotify New Music Friday w Polsce, Włoszech, Indiach, Czechach i Słowacji oraz TIDAL New Arrivals – jedyna polska piosenka na światowe playliście!

„Not Gonna Get It” to energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak „Superhero”, „Anyone I Want To Be” czy najnowszej płyty Michele Morrone.

Teledysk w reżyserii Dawida Ziemby został zrealizowany na płycie warszawskiego lotniska Bemowo i również utrzymany jest w stylistyce lat 80. W dynamicznej choreografii Viki towarzyszy grupa tancerek swoim układem oddając energię i wakacyjny klimat piosenki, zachęcając odbiorcę do zabawy.
W premierowy weekend „Not Gonna Get It” fani Viki mogą spodziewać się wielu niespodzianek: wokalistka uświetni swoim występem koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski” w Uniejowie, który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 20:00. Po raz pierwszy Gabor wykona na żywo wielki hit „Ramię w ramię” wspólnie z Kayah.

Z kolei 5 września fani będą mieli wyjątkową okazję do spotkania idolki w Galerii Młociny w Warszawie.

 

Dodaj komentarz