Sorry Boys z koncertowym klipem do utworu “Miłość”

Sorry Boys opublikowali koncertowe wideo do piosenki “Miłość”, czyli piątego singla z wydanego w maju 2019 roku albumu o tym samym tytule.

Autorem teledysku jest Rafał Bojar.

fot. projekt35photography

“To był nasz pierwszy koncert z publicznością po lockdownie. Przez kilka ostatnich dni staraliśmy się opowiedzieć Wam zdjęciami, “co się wydarzyło w Folwarku Ruchenka”. A wydarzyły się rzeczy metafizyczne, które mogą się zadziać na koncercie między muzykami i publicznością, kiedy wszyscy są stęsknieni za muzyką na żywo, kiedy koncert organizuje para niezwykłych ludzi (i organizują koncert na swojej łące, po raz pierwszy!). Graliśmy akustycznie, bez dachu nad głową – z bezpośrednim połączeniem z niebem.

 

Tańczyłam bosymi stopami na trawie – z bezpośrednim połączeniem z ziemią. Z płonącymi wokół ogniskami i zachodem słońca. Byliśmy oszołomieni szczęściem – takie emocje daje muzyka na żywo i kiedy widzimy, jak ją przeżywacie! Lena i Marcin, dziękujemy za zaproszenie! Wielkie ukłony dla Rafała Bojara, który stworzył filmową opowieść o tym wieczorze!

Do zobaczenia ❤️ A utwór “Miłość” niniejszym ogłaszamy piątym singlem z płyty “Miłość”!!! – jak informuje wokalistka Bela Komoszyńska

“Całe życie śpiewam o miłości” – rozmowa z Belą Komoszyńską (Sorry Boys)

Leave a Reply