“Idealny” – J.Wise prezentuje pierwszy singiel po polsku

Debiutujący w 2020 roku solowym materiałem J.Wise zaprezentował kolejny kawałek zapowiadający jego płytę “Stories”. Utwór nosi tytuł “Idealny” i jest to pierwszy singiel zaśpiewany przez artystę w całości po polsku. Teledysk do piosenki nakręcił Ajgor Ignacy.

J.Wise pochodzi z Poznania, ale przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie, nie tylko tworzył muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace pokazywane były w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Można Go więc określić mianem artysty międzynarodowego, który przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Dotychczas światło dzienne ujrzały piękne i przejmujące ballady J.Wise’a – “Tears”, “Crying For Help” oraz “California”.

fot. materiały prasowe

Jego nowy singiel pt. “Idealny” przełamuje tę balladową konwencję i śmiało może stanąć w wyścigu o alternatywny przebój lata. To pogodny i beztroski utwór celebrujący życie. W dodatku J.Wise po raz pierwszy zdecydował się w nim zaśpiewać w języku polskim.

Do singla powstał bardzo wakacyjny teledysk, którego autorem jest popularny youtuber Ajgor Ignacy.

 

Leave a Reply