Letnia trasa koncertowa “Strach się bać” zespołu Lady Pank

Lady Pank rusza w nową trasę koncertową pt. “Strach się bać”, w ramach której zespół wystąpi m.in. w Ostródzie, Żywcu, Kołobrzegu, Płocku czy Opolu.

fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach. Lady Pank rusza w wakacyjną trasę koncertową.

Ostatnie miesiące przyniosły dużo niespodzianek i zachwiały życiem każdego z nas. Kryzys, w jaki wpadł praktycznie cały świat, medialna histeria i cały węzeł zawirowań – to wszystko wniosło do naszego życia dużo niepokoju. Dlatego Lady Pank, inspirując się jednym ze swoich hitów, wyrusza w trasę pt. „Strach się bać”, by zdjąć z naszych ramion troski i naładować potężną dawką pozytywnej energii!

Założony w 1982 roku zespół od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.

1.08 Ostróda, Amfiteatr
7.08 Ustroń, Amfiteatr
8.08 Żywiec, Amfiteatr
13.08 Kołobrzeg, Amfiteatr
14.08 Świnoujście, Amfiteatr
19.09 Gorzów Wlkp., Amfiteatr
20.09 Płock, Amfiteatr
27.09 Opole, Amfiteatr

 

fot. Bartosz Kuśmierski Photography dla PP / PM

 

Leave a Reply