sanah – „Melodia” idzie w ślady „Szampana”

Nowy singiel “Melodia” sanah to kolejny popularny utwór, który ma już prawie 10 mln odsłon na YT i trafił na szczyty list przebojów. Niedawno ruszył konkurs na remix piosenki.  Wszystko dzieje się na platformie zrzeszającej producentów z całego świata – 2Track.

fot. materiały promocyjne

Jej „Szampana” znają wszyscy a Ci którzy zdecydowali się sprawdzić inne utwory sanah, od razu zostają jej fanami. Ale czy następnemu singlowemu utworowi uda się powtórzyć ten sukces? „Melodia” – bo o niej mowa – jest aktualnie już drugi tydzień najczęściej granym utworem w lokalnych stacjach radiowych w Polsce.

 

Utwór podąża szlakiem przetartym przez „Szampana”– trafił już na szczyt Poplisty RMF FM , jest też w czołówce najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam a w serwisie YouTube/Vevo w ciągu 3 miesięcy zanotował ponad 10 milionówodtworzeń.

Dodatkowej popularności balladzie przysporzą też ukazujące się właśnie dwa oficjalnie zatwierdzone przez sanah remixy „Melodii” – jeden przygotowany przez śląskiego DJa i producenta MANDEE a drugi, podobnie jak przy „Szampanie”, przez mózg grupy Shanguy – NRD1.

Zapewne więcej oficjalnych remixów ujrzy światło dzienne dzięki konkursowi na platformie zrzeszającej producentów z całego świata – 2Track, gdzie do 24 czerwca można zgłaszać swoje propozycje remixu i wygrać indywidualną sesję songwritingową z sanah. Szczegóły konkursu TUTAJ.

sanah – “Królowa dram” [RECENZJA]

Leave a Reply