Wracają pierwsze koncerty w Warszawie!

Koncert dla 150 osób to nie problem! Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni, a będą to m.in. Nosowska, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz i Mery Spolsky. Sprawdźcie daty koncertów.

fot. materiały prasowe

 

Pierwsi ogłoszeni artyści: Nosowska, Krzysztof  Zalewski, Smolik//Kev Fox, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Kwiat Jabłoni, Kamp!, Sonbird, KARAŚ/ROGUCKI, Reni Jusis, Jan Serce, Clock Machine, Mery Spolsky i Włodi.

Agencja Follow The Step i nowa warszawska przestrzeń kulturalna Praga Centrum łączą siły, aby z początkiem lipca, w nowych warunkach sanitarnych, wystartować z cyklem plenerowych koncertów na żywo.

Przez całe wakacje, topowi polscy muzycy będą występować w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Pragi Centrum.

Lato na Pradze to nie tylko koncerty. To też letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka letnich festiwali w sercu Warszawy.

Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składać się będzie na Miasteczko Praga Centrum.

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Liczba biletów w sprzedaży może ulec powiększeniu wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych. Sprzedaż koncertów dla pierwszych 150 osób na każde z wydarzeń wystartowała 4-go czerwca o godzinie 12:00!

 

 

 

DATY KONCERTÓW:

Kamp! – 1 lipca 2020

Reni Jusis – 2 lipca 2020

Włodi – 3 lipca 2020

Jan Serce – 4 lipca 2020

Sonbird – 9 lipca 2020

Natalia Przybysz- 1 sierpnia 2020

Krzysztof Zalewski – 5 sierpnia 2020

Kwiat Jabłoni- 12 sierpnia 2020

SMOLIK//KEV FOX – 13 sierpnia 2020

KARAŚ/ROGUCKI – 14 sierpnia 2020

Clock Machine – 15 sierpnia 2020

Nosowska – 19 sierpnia 2020

Mery Spolsky – 20 sierpnia 2020

Natalia Nykiel – 29 sierpnia 2020

 

Leave a Reply