Urodzinowy koncert online Mateusza Krautwursta. Dołącz do wydarzenia!

2 maja swoje urodziny obchodzi Mateusz Krautwurst – wokalista, songwriter i producent muzyczny. Z tej okazji mamy dla Państwa prezent – koncert ONLINE artysty z profesjonalną realizacją dźwiękową, znakomitą jakością kamer oraz sztuką wizualizowaną na telebimach.

Koncert odbędzie się 2 maja 2020 o godzinie 19:00, ale transmisja rozpocznie się 20 minut wcześniej w mediach społecznościowych artysty. Koncert będzie można obejrzeć również na stronach patronów medialnych. Usłyszycie autorskie kompozycje oraz wybrane covery w oryginalnych aranżacjach.

fot. Vivi Chlistowska

 

Dostęp do koncertu ONLINE będzie darmowy, ale macie możliwość wsparcia artysty podczas koncertu.

Sytuacja artystów niezależnych staje się coraz trudniejsza. Internetowe formy kontaktu z publicznością to na dziś jedyna opcja. Koncert zostanie przeprowadzony w wyjątkowy sposób – w jakości HD z realizacją dźwiękową na wysokim poziomie oraz niemal telewizyjną realizacją video z kilku ujęć.

Koncert SOLO ACT+ to wykorzystanie loopera do zapętlania dźwięków granych na żywo. Mateusz będzie grał na wielu instrumentach i śpiewał wybrany repertuar autorski oraz utwory ważnych dla niego artystów. Artysta pra-premierowo zaprezentuje też utwory II edycji Voice Office, których brzmienie wzbogacili fantastyczni muzycy – m.in. Piotr Żaczek (bassman zespołu Poluzjanci i Kayah).

Dołączajcie do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/161057671969074/

 

Leave a Reply