“Przy Tobie” – najnowsza propozycja Quebonafide i zapowiedź płyty

 Quebonafide i jego przemiana okazują się doskonałą zagrywką marketingową. Kilka dni temu muzyk zaprezentował kolejny utwór z jego nadchodzącej płyty. “Przy Tobie” promuje album “Romantic Psycho”, którego premiera odbędzie się 20 marca.

Quebonafide po długiej przerwie powrócił w nieco innym stylu. Raper przeszedł przemianę – z jego ciała zniknęły tatuaże, a na twarzy pojawiły się okulary. Zmienił się także styl ubierania, który odzwierciedla rapera z  młodości.

fot. okładka płyty

W ramach promocji płyty, muzyk miał zagrać w koncerty w kilku miastach w Polsce. W związku jednak obecną sytuacją w kraju, rozprzestrzeniającym się na całym świecie koronawirusem, raper został zmuszony przenieść swoje występy.

Swoją decyzję o koncertach oraz premierze nowego krążka przekazał za pomocą Instagrama:

Jak się pewnie domyślacie, w związku z zaistniałą sytuacją w kraju, wszystkie nasze koncerty zostają przełożone, natomiast płyta ukaże się niezmiennie, czyli 20 marca. Prosiłbym też serdecznie o brak paniki. Za chwileczkę podamy nowe daty. Wszystko się odbędzie z rozmachem i pompą, tak jak było planowane, a wy spokojnie na ten czas na tyle, ile możecie zostańcie w domach, myjcie dłonie i dbajcie o osoby starsze.

 

Dodaj komentarz