“Gdybym miała serce”, czyli kolejny singiel Darii Zawiałow z płyty “Helsinki”

“Gdybym miała serce” to kolejny singiel Darii Zawiałow. Jak zapowiedziała wokalistka, jest to ostatni utwór promujący płytę “Helsinki”.

fot. Piotr Porębski

“Tym samym ogłaszam, że jest to nasz najnowszy singiel. I ostatni z płyty „Helsinki”. Nie było takiego planu hehe. No, ale nie ukrywam, nigdy nie widziałam TAKIEJ mobilizacji wśród fanów więc cóż … Wy prosicie – ja spełniam życzenia. To jedna z wielu niespodzianek, które zaplanowałam dla Was na ten rok. Będzie tego więcej i powiem Wam – będzie grubo! Promise” – informuje artystka w mediach społecznościowych.

„Gdybym Miała Serce” jest naszym ulubionym utworem z albumu „Helsinki”. Jak dotąd osobiście nie miałam faworytów wśród swojej twórczości, ale z tego numeru jestem wyjątkowo dumna. Podobne zdanie mają chyba nasi słuchacze – to dzięki setkom próśb postanowiliśmy zaserwować jeszcze jednego singla. Wcześniej wydawało nam się po prostu, że utwór ten nie ma „singlowego potencjału”. Spełniliśmy życzenia naszych fanów i przy okazji swoje ukryte pragnienia – mamy nadzieje, że „Gdybym Miała Serce” znajdzie uznanie wśród szerszej publiczności. – mówi Daria.

Ze wszystkich miast na świecie wybrała stolicę Finlandii. „Helsinki” to tytuł albumu Darii Zawiałow, z którym artystka wraca po dwóch latach od znakomitego debiutu. – “Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym. I wszystkim po trochu – kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń dystansu, która mogłaby mnie bardzo inspirować do tworzenia” – mówi artystka.

Platynowa Daria Zawiałow i ranking 10. najlepszych piosenek wokalistki

 

Leave a Reply