Akustyczna trasa koncertowa Anny Wyszkoni

Anna Wyszkoni tradycyjnie w lutym rusza w akustyczną trasę koncertową. W tym roku została ona nazwana tytułem nowej piosenki “Czułość proszę”, która powstała specjalnie na tegoroczne koncerty i jest jedną z ostatnich kompozycji Marka Jackowskiego.

“Po współpracy z Markiem zostało w moim archiwum kilka ujmujących kompozycji, a według mnie Marek pisał tylko takie, i właśnie dojrzał we mnie pomysł pokazania jednej z nich mojej publiczności, którą staram się regularnie zaskakiwać” – mówi Ania Wyszkoni.

fot. materiały prasowe

Podczas tegorocznej trasy fani wokalistki zostaną również zaskoczeni utworami, których dawno w repertuarze Ani nie było, ale przede wszystkim usłyszą wszystkie jej przeboje w ujmujących aranżacjach na fortepian, gitary, trąbkę oraz perkusjonalia. Artystce towarzyszy na scenie 6-osobowy zespół muzyków pod kierownictwem Marka Raduli.

Trasa wystartowała 14 lutego we Wrocławiu i potrwa do maja. Druga część zaplanowana jest na jesień 2020.

Ostatnie płyta wokalistki to “Jestem tu nowa”. Album promowały piosenki “Nie chcę Cię obchodzić”, “Oszukać los”, “Mimochodem”, “Zanim to powiem” i “Do góry nogami”. Album uzyskał status Platynowej Płyty. W 2021 roku Ania Wyszkoni będzie obchodzić 25-lecie pracy artystycznej.

 

Dodaj komentarz