“Tears” – solowy utwór J.Wise

Znany jako współzałożyciel i frontmen grupy The Suns J.Wise wypuścił debiutancki singiel. Utwór nosi tytuł “Tears” i zapowiada pierwszą solową płytę artysty.

J.Wise to artysta pochodzący z Poznania. Dorastał w Wielkiej Brytanii a jego prace były wystawiane m.in. w Opera Gallery oraz The Exhibicionist w Londynie.

Utwór „Tears” to list do ukochanej osoby. Piosenka egzystencjalna, opowiadająca o walce z własnymi słabościami. O życiu we własnym cieniu, próbie zrozumienia samego siebie. Mimo dogłębnej, nie zawsze pozytywnej autoanalizy, utwór niesie ze sobą nadzieję, pokazuje chęć do życia i podejmowania nowych wyzwań. Jest to też pierwszy singiel ze zbliżającej się płyty J.Wise’a.

fot. materiały prasowe

Płyta „Stories” jest zbiorem utworów, które komponowałem przez ostatnie dwa lata. Ta płyta to swego rodzaju pamiętnik. Tak jak we wszystkich aspektach mojego życia, postawiłem tu na autentyczność i prawdę. Wszystkie utwory są oparte na moich przeżyciach, refleksjach i skupiają się na emocjach. Dlatego album celebruje miłość, odnosi się z szacunkiem do smutku i opowiada o walce z własnymi słabościami. Jestem autorem wszystkich tekstów, natomiast muzykę skomponowałem wspólnie z niezastąpionym Andrzejem Izdebskim, który tchnął życie w ten projekt – opowiada o solowym wydawnictwie J.Wise.

 

Leave a Reply