Świąteczne utwory od Viki Gabor

Viki Gabor, w niespełna dwa tygodnie po zwycięstwie w Eurowizji Junior, nie zwalnia tempa. Dzień po ogłoszeniu wydania fizycznej wersji singla „Superhero”, młoda wokalistka zaskoczyła ponownie – w serwisach cyfrowych ukazały się trzy świąteczne utwory zaśpiewane przez Viki.

Viki Gabor przygotowała cover kolędy „Cicha noc”, jak również anglojęzyczną wersję „Silent Night”. Utwory zostały wyprodukowane przez Dominika Buczkowskiego i Patryka Kumóra. Trzecią propozycją jest radosna i energetyczna wersja hitu „What Christmas Means To Me”. Fantastyczny wokal Viki sprawi, że każdy z miejsca poczuje radość ze zbliżających się świąt.

fot. materiały prasowe

Już 13 grudnia odbędzie się premiera singla „Superhero” na CD. Limitowane wydanie płyty będzie zawierać zarówno eurowizyjną wersję utworu, jak i tę w języku angielskim.

Każda sztuka płyty zawierać będzie odręczny podpis Viki. Singiel będzie dostępny w salonach pewnej sieci. Jak zapowiada sama artystka – to nie koniec niespodzianek. Spodziewajcie się ich już wkrótce.

 Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 24 listopada 2019. W tym roku finał odbył się w Gliwicach, dzięki ubiegłorocznemu triumfowi Roxie. Gabor zdobyła więc drugie z rzędu zwycięstwo dla Polski, a ta sztuka nie udała się jeszcze żadnemu uczestnikowi Eurowizji Junior.

 

Leave a Reply