Zimowy przebój Pawła Izdebskiego

5 grudnia premierę miała piosenka “Dom” Pawła Izdebskiego. To utwór o powrocie do miejsca, w którym święta nabierają jedynego, niepowtarzalnego klimatu.

Świąteczno-zimowy strzał Izdebskiego! Mroźne dźwięki mandoli połączone z indie-folkowym brzmieniem sekcji rytmicznej, znacznie ułatwiają powrót do naszych najbliższych. Piosenka uspokajająca świąteczny pośpiech, zalecana szczególnie na długie zimowe trasy. Utwór w formie singla swoją premierę miał w formie cyfrowej na platformach streamingowych 5 grudnia – idealny czas, aby uzupełnić zimowe i świąteczne playlisty.

fot. Magdalena Halicka

“Dom” nie jest związany ze zbliżającą się premierą albumu pt. “@strach” Pawła Izdebskiego. Piosenka jest zimowym bonusem przygotowanym dla fanów artysty oraz każdemu, kto potrzebuje przedświątecznego wyciszenia. Wokalista planuje nagranie teledysku do tej propozycji, stąd jego wyjazd w Tatry, gdzie razem z reżyserką Magdaleną Halicką znaleźli pierwszy polski śnieg. Premiera będzie miała miejsce w drugiej połowie grudnia.

Jeśli “Dom” zachęcił Cię do poznania twórczości Pawła, zachęcamy do poznania trzech singli artysty z płyty “@strach”, której premiera już 17 grudnia pod naszym patronatem medialnym!

 

 

Dodaj komentarz