Stach Bukowski igra z “Losem”. Nowy singiel zespołu

Po dobrze przyjętym singlu “Lew” zespół Stach Bukowski podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. W serwisach cyfrowych oraz na YouTubie właśnie pojawił się ich nowy utwór pt. “Los”.

“Los” to studyjna wersja znakomicie przyjmowanego na koncertach Stacha utworu. Na potrzeby tego nagrania piosenka została zupełnie odświeżona i uzupełniona o gościnne występy. Chórki, które słychać w tle, to wokalny popis pięknej i subtelnej Magdy Ruty. Z kolei partie saksofonu barytonowego dograł Andrzej Bukowski, uznany muzyk jazzowy i poważny, autor muzyki do ponad dwudziestu filmów dokumentalnych i fabularnych.

fot. Wiktor Franko

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

 

Leave a Reply