Lyric Video do piosenki “Tam gdzie nie sięga ból” Kasi Kowalskiej

Kilka dni temu pojawił się Lyric Video do piosenki “Tam gdzie nie sięga ból” Kasi Kowalskiej. Piosenka pochodzi z ostatniej premierowej płyty wokalistki “Aya”, która ukazała się w czerwcu 2018 roku. Niedawno premierę miał nowy album – “MTV Unplugged”.

“Aya” to ostatnia w pełni autorska płyta nagrana dla wytwórni Universal Music Polska. Tym samym po 25 latach artystce skończył się długoletni kontrakt.

Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością. Artystka zadedykowała swoją najnowszą płytę niedawno zmarłemu ojcu. Ale to nie jedyny aspekt, który sprawia, że podczas słuchania nowego albumu można przeżyć wiele wzruszeń.

fot. materiały prasowe

25 października pojawiła się płyta “MTV Unplugged”.

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbyło się wiele wydarzeń nawiązujących do tego jubileuszu, m.in. wyjątkowy koncert MTV Unplugged – w maju tego roku w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Artystce na scenie towarzyszyli znakomici goście: Edyta Bartosiewicz i Stanisław Soyka.

Podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska”, artystka wykonała swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Oprócz stałego zespołu towarzyszącego Kasi podczas koncertów, koncert MTV Unplugged wzbogacony został o sekcję dętą i fortepian. Album na CD zawiera 14 utworów, a wersja cyfrowa 16.

 

Leave a Reply