Viki Gabor w oficjalnym teledysku do „Superhero”

Viki Gabor, w związku z zainteresowaniem utworem „Superhero”, udostępniła oficjalny teledysk do piosenki. Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią i radością. Viki jest tegoroczną reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019.

Klip został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem JESC 2019. Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production – twórcy teledysków „Lay Low” Roksany „Roxie” Węgiel czy „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej.

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz elementami etnicznymi – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Viki. Wideo to kwintesencja utworu „Superhero” i pokazuje nie tylko piękno naszej planety, ale przede wszystkim urok relacji międzyludzkich i radości z życia.

fot. materiały promocyjne

Autorami utworu są: Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu „Anyone I Want To Be” – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo – oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Za układy taneczne w klipie odpowiedzialni są tancerze Egurrola Dance Studio, pod przewodnictwem choreografa Artura Golca.

 

Leave a Reply