Bovska prezentuje premierowy utwór “Leżałam”

“Leżałam” to nowa piosenka Bovskiej. Premierowy singiel zapowiada kolejną płytę wokalistki.

Teledysk wypełniony jest scenami z życia, obrazami intymnej bliskości w parach, w różnych odcieniach miłości. Nie tylko tej romantycznej, ale także między ojcem a córką. Bez słodzenia i ułożonych gestów. Ukazują się nam przed obiektywem piękni, tacy jacy są.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Tekst, jak zawsze, napisała sama Bovska, także ona zaprojektowała okładkę singla.

fot. materiały prasowe

Scenarzystą i twórcą teledysku jest Marcin Starzecki, który w duecie z operatorem Marcinem Gołębiem stworzył film bliski nam o bliskości. Sam reżyser tak podsumowuje projekt:

„Chcieliśmy zrobić klip mały i prosty. Pasujący do muzyki, ale również wsłuchujący się w znaczenia słów kawałka „Leżałam”. Pojawił się pomysł, żeby pokazać momenty bliskości i czułości między ludźmi. Intymnie, bez niepotrzebnych udziwnień, tak po prostu. To fragmenty życia, które dają nam „paliwo do działania”. Czasami o nich marzymy, innym razem już tylko wspominamy. Są one często wstępem do kolejnych etapów relacji, a niekiedy już tylko nieoczekiwanym zakończeniem.  Te momenty czułości są z reguły niewidoczne z dużej odległości. Wydają się nieważne i małe. A jest zupełnie inaczej. Z perspektywy ludzkiej są one największe i najważniejsze…”. 

Singiel “Leżałam” rozpoczyna podróż do nowego, czwartego albumu Bovskiej, którego premiera zaplanowana jest na rok 2020.

 

Muzyka: Bovska i Jan Smoczyński Tekst: Bovska

Wykonanie: Wokal, chórki: Bovska

Syntezatory, perkusja, chórki, programowanie, mix, mastering: Jan Smoczyński

Jedna odpowiedź do “Bovska prezentuje premierowy utwór “Leżałam””

Leave a Reply