Jubileuszowa trasa koncertowa Kasi Kowalskiej

Już wkrótce odbędzie się wyjątkowa – bo z okazji 25 lecia – trasa koncertowa Kasi Kowalskiej. Wokalistka odwiedzi kilkanaście miast. Przypomnijmy, że 25 lat temu ukazała się pierwsza płyta wokalistki pt. “Gemini”.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, Mtv European Music Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Przede wszystkim obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a po drugie wydała swój nowy album “Aya”, na który jej fani czekali 10 lat.

fot. materiały promocyjne

 

Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju.

Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, takich jak “Prowadź mnie”, “Antidotum”, “A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, “Co może przynieść nowy dzień”, “Coś optymistycznego”, “To co dobre” i wielu innych, w tym utworów z najnowszej płyty m.in. singli “Alannah (Tak niewiele chcę)”, “Aya” i “Teraz kiedy czuję”.

Czeka nas piękne, mistyczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

Trasa z okazji 25-lecia:

30.09  – Krosno

13.10 – Konin

16.10 –  Łódź

20. 10 – Katowice

29.10  – Szczecin

30. 10 – Gorzów Wielkopolski

10.11 – Warszawa

16.11 – Bydgoszcz

18.11 – Otrębusy

22.11 – Gdańsk

30.11 – Toruń

 

Dodaj komentarz