Bandonegro rusza w trasę koncertową promującą album “Hola Astor”

Ich tango to rewolucja. 3 Października w Warszawskim klubie Stodoła rozpocznie się mini trasa jednego z najciekawszych zespołów muzycznych młodego pokolenia – Bandonegro. Muzycy odwiedzą także Poznań i Wrocław. Bilety już w sprzedaży.


Tango często kojarzy się z muzyką staromodną i przestarzałą. Muzycy z Bandonegro obalają ten stereotyp a ich koncerty rozpalają do czerwoności! Album „Hola Astor” to fuzja tanga z jazzowym i rockowym brzmieniem, która od razu po premierze wprawiła w zachwyt dziennikarzy muzycznych:

“Porywczość, liryka, dzikość, uwodzicielskie melodie, wzmagające gęsią skórkę harmonie… Ich muzyka to istny wulkan kreatywności”, „To już nie jest jedynie „nuevo tango”, ale z rozmysłem i szlachetnością stworzona wielowymiarowa poezja muzyki”, „Bandonegro to nie tylko zespół, to zjawisko na polskiej scenie muzycznej! (…)” .

Podczas trasy koncertowej zespołowi towarzyszyć będą czołowi muzycy polskiej sceny jazzowej: Dawid Kostka (gitara elektryczna) oraz Mateusz Brzostowski (perkusja). Niewątpliwie ciekawym elementem będzie widowisko taneczne, stworzone przez Paulinę Wycichowską, która wykona zjawiskowe choreografie do wybranych utworów zespołu. Całość dopełni pobudzająca wyobraźnię wizualizacja współgrająca z muzyką.

Trasa koncertowa Bandonegro to z pewnością ważny punkt podczas jesiennego rozkładu koncertowego. Czekają nas ekscytujące muzycznie i wizualnie, niezapomniane wieczory!

PŁYTY POSŁUCHAĆ MOŻNA TUTAJ: https://open.spotify.com/album/6C0MoYFKCu6arMRvXeGhZK

Terminy koncertów:

⦁ WARSZAWA- 3 Października, Klub Stodoła
⦁ Bilety: https://link.do/ARNnf
⦁ WROCŁAW- 21 października, Impart
⦁ Bilety: https://link.do/PcS5f
⦁ POZNAŃ- 25 października, Aula Artis
⦁ Bilety: https://link.do/xpixr

Bilety dostępne na: bilety24.pl , ticketclub.pl oraz eventim.pl.

 

Leave a Reply