Kolejne koncerty w ramach Tapas Music Festival

Przyjdź! Odetchnij! Zjedz! Posłuchaj! czyli zapraszamy na Tapas Music Festival! Jest to pierwsze, ogólnopolskie, całoroczne wydarzenie kulinarno-muzyczne. Skąd to połączenie? To przecież uczta muzyczna jak i kulinarna pobudza nasze zmysły najmocniej.

Tapas Music Festival to wieczór podczas którego, zapewniając niezapomniane doznania kulinarne, restauratorzy serwują swoją autorską wersję Tapas. Doznania muzyczne zapewni występ songwriterów: m.in. Damian Ukeje, Limboski, MaJLo, Robert Cichy i wielu innych.

 

Tapas Music Festiwal stawia w równym stopniu, na dobrą muzykę, jedzenie i alkohol. Tapas tłumaczy się jako wieczka, przykrywki, ponieważ pierwotnie słowem tym określano kawałek suchej kiełbasy, którym nakrywano wino z obawy przed owadami.
Obecnie jest to rodzaj zwykle małego dania typu slow food, przygotowywanego ze świeżych produktów. Jest idealne na towarzyskie spotkania, sjesty czy też wydarzenia kulturalne. Tapas to nieodłączny element południowego stylu życia, który staje się coraz popularniejszy także w Polsce.

Social Media:
https://www.facebook.com/Tapasmusicfestival/
https://www.instagram.com/tapasmusicfestival/

Najbliższe wydarzenia:
23.08 Limboski w Aleksandrowie Łódzkim

24.08 Limboski i Damian Ukeje w Chorzowie

28.08 Robert Cichy w Tomaszowie Mazowieckim

29.08 Robert Cichy w Augustowie

30.08 Tymon Tymański w Poznaniu

1.09 Peter J. Birch i Seeme w Krotoszynie

Producentem Tapas Music Festival jest yMusic / http://ymusic.pl

 

fot. Bartosz Kuśmierski (Robert Cichy)

 

fot. materiały prasowe (Damian Ukeje)

Dodaj komentarz