Koncert GRAMY DLA EUROPY! w Warszawie

30 kwietnia na Błoniach PGE Narodowy odbędzie się koncert z okazji 15-lecia przynależności Polski do Unii Europejskiej. Wystąpi kilkudziesięciu wykonawców. Sprawdźcie szczegóły.

Wystąpią m.in. Zakopower, Natalia Szroeder, Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Enej, GOLEC UORKIESTRA, LemON, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Bovska, Kortez, Organek, O.S.T.R., The Dumplings, Mateusz Ziółko, GROMEE.

2004 rok. Discmany zamienialiśmy na odtwarzacze MP3, a tabletów jeszcze nie znaliśmy. Facebook już zadebiutował, ale o Instagram i YouTube jeszcze nikt nie słyszał. Wojciech Smarzowski był przed premierą przełomowego dla siebie „Wesela”. Na listach polskich bestsellerów wydawniczych królowały „Podróże z Herodotem” Ryszarda Kapuścińskiego i „Miasto utrapienia” Jerzego Pilcha.

Od tego czasu trochę się zmieniliśmy. Urządzenia mobilne stały się naszymi nieodłącznymi atrybutami, a bez mediów społecznościowych trudno sobie wyobrazić życie.

15-lecie Polski w Unii Europejskiej świętować będziemy nie tylko 30 kwietnia! 1 maja zapraszamy na koncert JIMEK / NOSPR / Borowicz / Symfonia Europejska | PL <3 UE, który odbędzie się w Teatrze Wielkim – Opera Narodowa, a 4 maja na “Chórem za Europą | PL UE”, podczas którego największe przeboje z list Trójki – Programu 3 Polskiego Radia zaśpiewane zostaną w nowych, zaskakujących aranżacjach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie 15latPolskiwUE.nck.pl

 

 

Dodaj komentarz