Daria Zawiałow w trasie Helsinki Tour!

Trwa trasa koncertowa promująca najnowszy album Darii Zawiałow. To doskonała okazja do tego aby na żywo usłyszeć materiał z albumu „Helsinki”, który ukazał się 8 marca. Sprawdźcie pełną rozpiskę koncertów.

Trasa Helsinki Tour to doskonała okazja do tego aby dać się porwać i przenieść do bajkowej krainy wyobraźni Darii. Do miejsca tajemniczego magicznego i niedopowiedzianego. To też niepowtarzalna szansa żeby sprawdzić jak w warunkach live brzmi energetyczny singiel „Nie dobiję się Ciebie“ oraz „Szarówka“, do której powstał niezwykle poruszający obrazek. Klip do „Szarówki“ zainspirował Oficjalny Fan Club Darii Zawiałow do wsparcia lokalnych schronisk!

W każdym mieście, w którym Daria zagra koncert fani mogą przynieść do klubu karmę dla psów oraz koce. Przyniesione rzeczy można zostawić przed koncertem w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Po koncercie wszystkie rzeczy zostaną dostarczone do wybranych schronisk. Trasa zakończy się kwietniowym koncertem na festiwalu Spring Break.

„Helsinki” to tytuł nowego albumu Darii Zawiałow, z którym artystka wraca po dwóch latach od znakomitego debiutu. – Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym. I wszystkim po trochu – kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń dystansu, która mogłaby mnie bardzo inspirować do tworzenia – mówi artystka.

Baczne obserwacje rzeczywistości Daria zamyka w trafnych zwrotkach i refrenach, po raz kolejny udowadniając, że możemy nazywać ją nie tylko zjawiskową wokalistką, ale i zdolną autorką. Artystka nie mówi we własnym imieniu – staje się narratorką i oddaje głos stworzonym przez siebie bohaterom. Kiedy trzeba, razem z nimi krzyczy i gani, waha się i szuka odpowiedzi na trudne pytania. – W pisaniu tekstów czuję się pewniej niż na pierwszej płycie. Jestem starsza, mam więcej doświadczenia i jeszcze więcej do powiedzenia. Inaczej myślę, moją głowę zajmują zupełnie inne sprawy. „Helsinki” to album dojrzalszej Darii – przyznaje Zawiałow.

Helsinki Tour:

23.03 – Rzeszów  Pod Palmą

24.03 – Bielsko Biała  Miasto

29.03 – Olsztyn  CEiIK

30.03 – Gdańsk  Stary Maneż

31.03 – Łódź  Wytwórnia

04.04 – Katwice Rialto (NOWY TERMIN!

05.04 – Katowice  Rialto (SOLD OUT)

06.04 – Warszawa  Stodoła

07.04 – Białystok  Zmiana klimatu

12.04 – Kielce  Bohomass

13.04 – Wrocław  Zaklęte Rewiry

26.04 – Poznań  Enea Spring Break

 

Dodaj komentarz