Trasa koncertowa “Aureola Tour” Reni Jusis

Reni Jusis kontynuuje trasę koncertową promującą jej najnowszy album “Ćma”. Trasa “Aureola Tour” obejmie jeszcze kilka dużych miast. Najbliższy koncert już 2 marca w Łodzi.

Podczas koncertów Reni Jusis wystąpi w oprawie i kostiumach zaprojektowanych przez duet Paprocki & Brzozowski . Usłyszymy jej największe hity jak również piosenki z ostatniej płyty.

RENI JUSIS jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swojej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce.

fot. materiały promocyjne

Ma na swoim koncie 7 płyt studyjnych i współpracę z największymi legendami polskiej sceny muzycznej, między innymi: Michałem Urbaniakiem , Urszulą Dudziak, Ewą Bem i Marcinem Pospieszalskim. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

Po odważnym, eksperymentalnym krążku “BANG!” sprzed dwóch lat, który zebrał wiele pozytywnych recenzji i zgarnął „Fryderyka” w kategorii muzyka elektroniczna, Reni Jusis powraca z ultra tanecznym nowym albumem zatytułowanym „ĆMA”, będący kontynuacją jej dotychczasowej klubowej twórczości.

2 marca – Łódź

9 marca – Katowice

23 marca – Poznań

24 marca – Białystok

6 kwietnia – Wrocław

13 kwietnia – Sopot

 

Dodaj komentarz