“Szmerem” kolejnym singlem z nowej płyty Pablopavo i Ludzików

Pablopavo i Ludziki prezentują kolejny utwór z płyty “Marginal”. Nowym singlem została piosenka “Szmerem”, do którego powstał animowany teledysk.

“Marginal” to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to album dyskotekowy, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by go zagrać. Jeśli nie, słuchacze będą musieli sobie taką dyskotekę wyobrazić, albo zbudować. Pierwszym singlem zwiastującym to wydarzenie był utwór “Karwoski”.

fot. materiały promocyjne

Na płycie znajduje się 13 piosenek o różnym natężeniu disco, skomponowanych przez Ludziki, z tekstami Pablopavo (choć są dwa wyjątki). Staraliśmy się działać wedle zasady, że nie wolno pozostawiać tak poważnej rzeczy jak muzyka taneczna ludziom bez wyobraźni i iskry szaleństwa. Premiera krążka odbyła się 12 października 2018.

“Marginal” nagrywaliśmy w gościnnych progach Zagrody Magija w Orelcu, pod czujnym okiem niedźwiedzi. Wokale rejestrowaliśmy w AgroRecordings z pomocą cudownej Leny Romul, która pojawia się też często jako gość na tej płycie. Wszystkim zawiadywał djZero czyli Andrzej Giegiel, a pomagał mu Karol Dobrowolski. djZero miksował cały materiał wraz z Kubą Kinsnerem (Jahcobem Juniorem) i Ludzikami. Masterem, jak zwykle fantastycznie, zajęło się studio AS ONE czyli Mario Dziurex i Smoku. Okładkę i oprawę graficzną stworzył Krzysiek Bielecki a płytę wydało jak zawsze Karrot Kommando. Tańczmy!

Pablopavo i Ludziki – „Szmerem”

Słowa: Pablopavo Muzyka: Pablopavo i Ludziki Nagranie: AgroRecording Mix: Andrzej Giegiel Master: Studio AsOne Klip zrealizował Łukasz Rusinek

Dodaj komentarz