Trasa koncertowa “Betlejem w Polsce”

Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach z różnych epok, kultur i krain geograficznych. Tak prezentuje się trasa koncertowa “Betlejem w Polsce“, w której uczestniczy wielu, nie tylko polskich wykonawców. Sprawdźcie, gdzie możecie udać się jeszcze na koncert. Zapraszamy!

 

fot. Przemek Kleczkowski (Think Creatively)

 

Na jednej scenie wystąpią tak różni artyści, jak Grażyna Łobaszewska, Józef Broda, Adam Krylik, Antonina Krzysztoń, Dawid Kwiatkowski, Mate.O, Agnieszka Musiał, Bovska, Kamil Bednarek, Dana Vynnytska – Ukrainka z Lwowa, Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu czy Kapela Maliszów. A to nie koniec: zagrają dla Was Adeba – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy, bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta oraz Atom String Quartet; międzynarodowy zespół instrumentalistów poprowadzi Jan Smoczyński.

Bovska (fot. Przemek Kleczkowski)

Podobnie jak w poprzednich latach, artyści otrzymają ze strony publiczności wokalne i emocjonalne wsparcie: w drugiej części koncertu wszyscy razem zaśpiewamy piękne polskie kolędy. To taki moment, kiedy wzruszenie przeobraża się w moc – w siłę jedności. Jak każe dobry i mądry polski obyczaj, pielęgnowany również przez “Betlejem w Polsce”, podzielimy się opłatkiem – na widowni i na scenie. Złożymy sobie nawzajem życzenia świąteczne i noworoczne – rodzinie i przyjaciołom, z którymi przyjdziemy na koncert, ale także osobom spotkanym po raz pierwszy tego wieczoru. Poczujemy życzliwość i bliskość. Wiarę, że Betlejem jest także w Polsce – w centrach naszych miast i w naszych sercach.

Dawid Kwiatkowski (fot. Przemek Kleczkowski)

 

BETLEJEM W POLSCE

Ponad dwie godziny muzycznych doznań i świątecznych emocji. Zgodnie z piękną tradycją podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. Przeżyj to z nami!

Dochód z trasy koncertowej BETLEJEM w POLSCE jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących.

Już dziś możesz kupić także dwupłytowy album „Jak w Betlejem” z zapisem live niezwykłego przedsięwzięcia jakim jest „Betlejem w Polsce”.

💿 http://bit.ly/2DpN41C 💿

Kupując album „Jak w Betlejem” – pomagasz!

fot. Przemek Kleczkowski

 

Najbliższe koncerty:

4 stycznia – Warszawa (Torwar)

5 stycznia – Bydgoszcz (Hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka)

6 stycznia – Szczecin (Hala widowiskowo-sportowa)

9 stycznia – Poznań (Hala widowiskowo-sportowa Arena)

10 stycznia – Gdynia (Gdynia Arena)

11 stycznia – Ostróda (Expo Mazury)

12 stycznia – Łódź (Atlas Arena)

13 stycznia – Kielce (Hala Legionów)

14 stycznia – Lublin (Hala Globus)

fot. Przemek Kleczkowski (Betlejem w Krakowie)

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz