Red Lips prezentuje świąteczną Epkę i klip do piosenki “Zabierz mnie na święta”

Zespół Red Lips wydał świąteczny minialbum, który promuje piosenka “Zabierz mnie na święta”. Epka ukazała się w wersji cyfrowej, a do premierowej piosenki powstał klip.

“W święta Bożego Narodzenia nawet niegrzeczne dziewczyny i chłopaki stają się bardziej pokorni i nastrojowi. Tak stało się z nami – RED LIPSami. 
Pomysł na świąteczny prezent dla fanów pojawił wtedy, kiedy Ruda zyskała nową ksywę “Rudolf”. Jednak dopiero teraz udało się ten plan w pełni zrealizować. ” – tak Red Lips napisał o świątecznych piosenkach.
EPka “RED LIPS na święta” to przede wszystkim autorska kompozycja Rudej i Lazera pt: “Zabierz mnie na święta” + 2 gwiazdkowe bonus tracki:
“Jest taki dzień” (Czerwone Gitary) oraz jedna z najpiękniejszych kolęd świata “Cicha noc” , a całość zachowana jest w formule słynnych już koncertów MTV Unplugged.
Jest to audio – wizualny album.

Przez cały grudzień, raz w tygodniu, w każdy piątek pojawiać się będą w sieci premierowe wideoklipy, które oddają nastrój tej akustycznej, świątecznej atmosfery, która towarzyszyła nam w studio nagraniowym gdzie już w październiku jedliśmy śledzia i popijaliśmy czerwony barszczyk z uszkami 🙂
Dlatego w tym roku, wszyscy, nawet Ci najbardziej niegrzeczni przyjaciele RED LIPS, nie otrzymają rózgi pod choinkę a EPkę pt: “RED LIPS na święta”.

Album promuje singiel “Zabierz mnie na święta”.

Dodaj komentarz