Kasia Kowalska z nowym singlem i teledyskiem do piosenki “Teraz kiedy czuję”

Kasia Kowalska zaprezentowała nowy teledysk do kolejnej piosenki z płyty “Aya”, która ukazała się w czerwcu tego roku. “Teraz kiedy czuję” to już trzeci singiel promujący ten album.

Po utworach “Aya” i “Alannah (tak niewiele chcę)” przyszedł czas na kolejny, do którego wokalistka także zaprezentowała klip, który należy traktować “z przymrużeniem oka”.

fot. materiały promocyjne (Universal Music Polska)

„Aya” to pierwszy od 10 lat studyjny album Kasi Kowalskiej i dziesiąty w jej dotychczasowym dorobku. Premiera krążka zbiega się z 25-leciem pracy artystycznej wokalistki. W trakcie przerwy od nagrań, Kasia skupiła się na wychowaniu syna. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię. Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie „Aya”.

 

 

Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością. Artystka zadedykowała swoją najnowszą płytę niedawno zmarłemu ojcu. Ale to nie jedyny aspekt, który sprawia, że podczas słuchania nowego albumu można przeżyć wiele wzruszeń.

Niedawno ukazała się wersja winylowa płyty “Aya”. Kasia Kowalska uczestniczyła też w nagraniu jednej piosenki zespołu Tulia, którą można znaleźć na specjalnej wersji ich debiutanckiej płyty.

Nasza recenzja płyty “Aya”:

Kasia Kowalska – “Aya”

 

Leave a Reply