Festiwal Soundedit z Nosowską, Smolikiem i Mery Spolsky

Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit już po raz dziesiąty zaskakuje prawdziwą plejadą gwiazd! Pojawi się m.in. Nosowska, która wystąpi z solowym programem promującym album “Nosowska na tłusto”. Z nią gościnnie wystąpi laureat nagrody Soundedit z roku 2010 – Andrzej Smolik! A już dziś premiera płyty Nosowskiej pt. “Basta”.

W oczekiwaniu na koncerty znakomitości i Galę wręczenia statuetek “Człowieka ze Złotym Uchem” publiczność rozgrzeje niepokorna Mery Spolsky. A to wszystko 27 października w łódzkim Klubie Wytwórnia. Mery to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe.

Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie.

Łódź odwiedzi także twórca i prekursor muzyki tanecznej, wielokrotny zdobywca Oscarów, Grammy i Złotych Globów – Giorgio Moroder!

Laureatką nagrody “Człowieka ze Złotym Uchem” będzie m.in. Nosowska. Przede wszystkim znana jako wokalistka grupy Hey, lecz gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami – przemierza krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio artystka eksploruje sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików “A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, której premiera miała miejsce 23 maja.

 

Leave a Reply